Havuz da var, keyif de...
Hijyenik ve huzurlu bir ortamda vücudunuzdaki negatif enerjiyi atmaya ne dersiniz? KuleRAMS’ta yaşamaya başladığınızda yüzmenin arındırıcı ve dinlendirici etkisini günün tüm saatlerine yayabilecek, daha rahat bir yaşama merhaba diyeceksiniz.

Serinletici bir havuz keyfi yaparak kendinizi özel hissedeceksiniz. Fit bir vücut ve sağlıklı bir yaşam için KuleRAMS’ta size sunulan havuz hizmetiyle yüzme keyfi, yaşam standartlarınızdan biri haline gelecek.
 Sağlıklı yaşama merhaba deyin...
Spor salonu hemen ayaklarınızın altında...
Günlük yaşamın koşuşturmacası içinde spor yapmak, her ne kadar uzak bir ihtimal gibi görünse de aslında hiç de öyle değil. KuleRAMS’taysanız spor yapmak çok kolay... Çünkü burada sizin için özel olarak tasarlanmış bir fitness center ve yürüyüş parkuru var. Dolayısıyla spor salonuna gitmek için evinizden çıkıp kilometrelerce yol gitmenize de gerek yok.

Dilediğiniz an ister yalnız ister sevdiklerinizle birlikte yararlanabileceğiniz bu ayrıcalık sayesinde fit bir vücudla birlikte zinde bir yaşama kavuşacaksınız.
 Mutlu çocuklar, umut dolu yarınlar...
En güzel hediyeniz olan çocuklarınıza, siz de bir hediye vermeye ne dersiniz? KuleRAMS’ta sahip olduğunuz sadece bir ev değil, aynı zamanda çocuklarınız keyifle oyun oynayabileceği ve geleceğe dair güzel dostluklar edinebileceği alanlar olduğunu unutmayın.

Siz evinizde vakit geçirirken onlar da dışarıda oyun oynayıp yaratıcılıklarını geliştirebilirler. Onlar, bu güzel hediye ile büyümenin tadını çıkarırken, size de onların bu keyifli anlarına şahit olmanın tarif edilmez huzurunu yaşamak kalacak. İnsan daha başka ne ister ki...
 Güvende olduğunuzu bilirsiniz...
Çocuklarınız oyun parkında oynarken, siz evde yalnızken ya da evde değilken hiç endişe etmenize gerek yok. Nedeni ise çok basit. Çünkü KuleRAMS’taki yeni hayatınız, güçlü güvenlik sistemi ve 7/24 görev yapan özel güvenlik görevlileri sayesinde daima güvence altında.

Yani siz, evinizde çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken, çocuklarınız parkta güvenle oynayacak. Doğal olarak sizin de içiniz rahat olacak.
© KULERAMS, BİR                              PROJESİDİR.
info@ramsyapi.com.tr / 0507 861 17 76 / 0216 470 00 88